sxxsx
+90 212 544 60 00 / 0554 171 60 01

Sosyal Medyada Biz}

Hakkımızda

hakkımızda

İşimiz Güven OSGB 30.06.2012 Tarihli 28339 Sayılı Resmi Gazete’ de yayımlanan 6331 Sayılı İş Sağlığı ve Güvenliği Kanunu’nun gerekliliklerine göre risk değerlendirmeleri hazırlanması, acil durumlarda gerçekleştirilecek faaliyetlerin  belirlenmesi, tehlikelerin tanımlanması, tehlike ve risklerin ortadan kaldırılması, risklerle kaynağında mücadele edilmesi ve ek önleyici tedbirler uygulanarak kontrol altın
a alınmasının sağlanması adına çalışmalar düzenlenmesi ve işletmelerimizde görev alan çalışanlarımızın görsel sunumlar eşliğinde düzenlenen eğitimler kapsamında bilinçlendirilmesi ve farkındalık yaratılması sağlanmaktadır. Bünyemizde bulunan iş güvenliği uzmanları, işyeri hekimleri ve diğer sağlık personelleri ile işletmelerin iş güvenliği uzmanı, işyeri hekimi ve sağlık personeli ihtiyaçlarını tek birimden çözmek için kurulmuş ve Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı tarafından 29.05.2017 tarihinde 2721 belge numarası ile yetkilendirilmiştir.

 

İşimiz Güven OSGB olarak iş sağlığı ve güvenliğini; yasal bir zorunluluk olduğu için değil, insan hayatını önemsediğimiz için yaşam tarzı haline getirmeyi amaçlamaktayız. İş kazalarının en az düzeye indirildiği, insan odaklı bir toplumun üyesi olmak en büyük hedefimizdir.

 

Bünyemizde uzun yıllar boyunca kendini bu alana adamış alanlarında deneyimli iş güvenliği uzmanları, işyeri hekimleri ve diğer sağlık çalışanları ile müşteri ve çalışan memnuniyetleri ışığında günden güne büyüyerek yolumuza emin adımlarla devam etmekte, kurulduğumuz günden bu yana gerek hizmet verdiğimiz gerekse kurum olarak geçirmiş olduğumuz tüm denetimlerimizi kusursuz atlatmanın haklı gururunu yaşamaktayız.

 

İşimiz Güven Çevre ve Ortak Sağlık Güvenlik Birimi Eğitim Danışmanlık A.Ş ailesi olarak iş sağlığı ve güvenliğini; yasal bir zorunluluk olduğu için değil, insan hayatının herkes gibi bizler için de  her şeyden öncelikli bir kavram olduğunun bilincinde olduğumuz için yaşam tarzı haline getirmeyi amaçlamaktayız. İş kazaları ve meslek hastalıklarının minimum seviyelere indiği, insan odaklı bir toplumun üyesi olmak en büyük övünç kaynağımız olacaktır.

 

Önce İnsan” ilkesiyle hızla büyümeye devam eden Ortak Sağlık ve Güvenlik Birimimizin, güven odaklı, kalite ve verimliliği benimseyen bir yönetim yaklaşımı vardır. Bu yaklaşım, sadece maddi kazanımlarla değil, bütün toplumun yararlandığı ve yararlanacağı vatandaşlık bilinciyle iç içe gelişmektedir.

 

× Whatsapp İletişim